
Donderdag 30 januari 2025 Als Djesse opgehaald wordt, dan weet hij nog nergens van. Het is een complete verrassing wat we die dag gaan doen. De 9-jarige Djesse is geboren met het BOR-syndroom, waardoor hij onder andere niet goed kan horen. Hij heeft een bot verankerd gehoorapparaat, een BAHA. Als Djesse merkt dat we naar Amsterdam rijden, begint hij al te vertellen over Ajax, de club waar hij zo’n mega fan van is. Maar hij is nog nooit bij een wedstrijd in de Arena geweest……het zou toch niet?
Als we vlak naast de Arena parkeren, dan weet Djesse het zeker, hij mag naar de wedstrijd vanavond! En wat voor een wedstrijd, vanavond staat de Europa League wedstrijd tegen Galatasaray gepland, dat gaat heel spannend worden. Djesse kan het niet geloven, dat hij straks echt in die grote Arena zit. Maar eerst gaan we wat eten, want het wordt een lange avond.
We worden ontvangen bij JinSo, naast de Arena en Djesse weet al direct dat hij een hamburger met patat gaat bestellen, dat is zijn lievelingseten. Als we op het eten zitten te wachten krijgt Djesse al de eerste verrassing, een nieuw Ajax shirt. En dat kwam heel goed uit, want zijn oude shirt was veel te klein geworden. Djesse wil deze natuurlijk gelijk aan doen voor de wedstrijd, maar dan is het moment om de grote verrassing van deze avond aan Djesse te gaan vertellen.
In samenwerking met Justeat Takeaway mag Djesse namelijk vanavond de wedstrijdbal dragen en samen met de scheidsrechter en de spelers het veld oplopen! Als Djesse dit hoort, kan hij het nauwelijks geloven. Het was al zo’n verrassing dat hij vanavond naar de wedstrijd van Ajax mag, maar dat hij straks op het veld staat tussen al zijn favoriete spelers in een bomvolle Arena….. dat is wel heel geweldig.
Als de heerlijke hamburger op is, is het tijd om naar de Arena te gaan. Djesse krijgt daar namelijk nog de uitleg en moet zich nog omkleden in het speciale tenue. In de Arena aangekomen worden we opgewacht en worden we naar de kantoren gebracht. Djesse krijgt een accreditatie om, een key koord met een kaartje zodat hij overal toegang heeft. Als eerste gaan we even een kijkje nemen in de Arena, waar de eerste fans al zijn. We lopen langs het veld richting de spelerstunnel en Djesse kijkt zijn ogen uit. Straks staat hij hier op het veld, naast de spelers en de scheidsrechter, hij kan het nog steeds nauwelijks geloven. Na een korte blik in de spelerstunnel en bij de plek waar straks de wedstrijdbal ligt is het tijd om zich klaar te gaan maken.
Djesse doet snel het tenue aan en is zichtbaar een beetje zenuwachtig. Na een uitgebreide uitleg is het tijd om naar de spelerstunnel te gaan en te wachten tot het grote moment. Daar staat de scheidsrechter, Jesús Gil Manzano al klaar. En dan wordt het helemaal donker in de Arena en begint de muziek en daar komt Djesse samen met de scheidsrechter en alle spelers het veld opgelopen. Het is een unieke ervaring om daar midden op het veld te staan met wel meer dan 54.000 toeschouwers en live op televisie. En dan is het alweer voorbij en gaat de wedstijd beginnen als Djesse het veld afgelopen komt. Hij is zo enthousiast en huppelt naar de kleedkamer om zich snel weer om te kleden. Hij wil zo snel mogelijk naar zijn plek om de wedstrijd te bekijken. Wat een ervaring was dit.
Bij de mooie plekken aangekomen, wordt hij gelijk herkent door de mensen om hem heen. Stond jij daar net op het veld? We zagen je staan! Djesse is zo trots en blij. En als hij net zit, kan springt Djesse alweer op, een doelpunt voor Ajax! Wat een mooi begin. Djesse geniet zichtbaar een zingt de liedjes mee. In de rust geniet hij van een drankje en een hotdog waarna hij snel gaat zitten voor de tweede helft. Als niet veel later de 2-0 valt is Djesse helemaal in de wolken, hij hoopt zelfs op nog een doelpunt. Maar als iedereen al feest aan het vieren is en Djesse op zijn stoel staat mee te zingen valt er toch nog een doelpunt, maar niet voor Ajax. Maar daar is het eindsignaal en kan het feest echt beginnen.
We lopen terug naar het Jaz hotel en Djesse geniet nog steeds na. En dan weet hij nog niet dat er nog een verrassing voor hem is. Als we even uitrusten van de enerverende avond komt Ajax-speler Branco van den Boomen speciaal voor Djesse langs. Branco heeft een shirt meegenomen en gaat natuurlijk met Djesse op de foto. Helaas kon Branco vanavond niet spelen door een schorsing en een lichte blessure. Na de foto en de handtekening op het shirt is het toch echt het einde van deze bijzondere avond. Wat een ervaring en wat heeft Djesse genoten van elke minuut!
Leuke quote Djesse: “Weghorst ging mij een hand geven!”

Wil jij een kind een onvergetelijke dag bezorgen? Meld een kind aan of draag bij met een donatie. Samen kunnen we nog meer dromen waarmaken!
Op een zonnige zaterdag morgen in november, staan Isabelle en Puk, te popelen. Puk woont in Wijchen, vlakbij Nijmegen en Isabella in Heemskerk, een half uurtje rijden van Amsterdam. De meiden gaan vandaag naar de Amsterdam Arena om de Ajax vrouwen te zien spelen. Hoe tof is dat! Ajax vrouwen speelt tegen PSV-vrouwen en het belooft een spannende wedstrijd te worden. Puk en Isabella, zullen de wedstrijd op een hele toffe manier beleven. Ze zijn namelijk uitgenodigd om in de Coca Cola Skybox, de wedstrijd te bekijken. Een beleving die zij niet snel zullen vergeten.
Roel, de chauffeur van Tesla Wensrit, komt in een geweldige sportieve auto, de straat van Isabella inrijden. Isabella vindt de auto supergaaf en samen met haar vader, moeder en haar zusje, stapt ze in de bolide en ze vertrekken samen richting de Arena.
Puk is ondertussen ook onderweg. Zij heeft haar vader, moeder, broer en schoonzusje meegenomen. Wat kijkt zij uit naar deze geweldige dag. Aangekomen zien wij twee glunderen meiden, die staan te trappelen om naar de 6e verdieping te gaan. Daar bevinden zich de luxe skyboxen van de Arena.
Eenmaal binnen kijken ze hun ogen uit. De bar staat vol met allemaal lekkers; chocolaatjes, een grote pot snoep en koelkasten vol frisdrank. Ze installeren zich op de stoelen op het balkon en ze genieten van het fantastische uitzicht over het veld. De Ajax en de PSV- vrouwen, zijn bezig met de warming-up.
Met een groot glas limonade in de hand, een mond vol snoep en hun ouders naast zich, zijn ze klaar voor de wedstrijd. De Arena zit aardig vol, maar liefst 8000 supporters zijn er om de vrouwen aan te moedigen. Maar de wedstrijd krijgt al snel een wending, want maar liefst na 2 minuten spelen, komt PSV op voorsprong. Ai, dat hadden Isabella en Puk natuurlijk niet voorzien. Al vindt Puk het stiekem ook niet zo erg, want ze is ook een beetje voor PSV.
In de rust, smikkelen ze allemaal van een broodje kroket en die wordt nog even afgetopt met een chocolaatje en een heerlijk koude frisdrank. De meiden zijn enorm aan het genieten.
Ook de andere familieleden zijn blij dat ze er even met het hele gezin uit kunnen. Even de moeilijke periodes en uitdagingen vergeten. Samezijn, plezier en je laten verwennen. Want daar is z’on wensdag voor.
De wedstrijd staat tot aan de 93e minuut, 1-1 en het lijkt te eindigen in een gelijk spel. Maar wederom een verrassende wending: PSV maakt heel ongelukkig een eigen doelpunt. Ajax wint. Het stadion ontploft. Maar dat is nog niet alles. Er wacht de meiden nog een hele leuke verrassing. Sherida Spitste stapt namelijk de skybox binnen. Hoe bijzonder is dat. De aanvoerder van de Ajax vrouwen, hoogstpersoonlijk in jouw skybox. De meiden worden er stil van. Dit hadden ze niet zien aankomen. Sherida neemt echt de tijd voor de meiden. Ze babbelt. Geeft cadeautjes. Er worden foto’s gemaakt en handtekeningen gezet. En met een dikke knuffel neemt ze afscheid!
Wat een super dag. De meiden vertrekken, voldaan en met een hele grote glimlach richting huis. Zij kunnen er weer even tegenaan.
Sommige kinderen verdienen het om extra in het zonnetje te worden gezet — en Kyan is daar een prachtig voorbeeld van. Hij is altijd ontzettend lief voor zijn zieke zusje, en daarom verrasten we hem, samen met zijn vader, moeder en zusje, met een wel heel bijzondere dag.
Een feestelijke start De dag begon met een grote glimlach toen we Kyan thuis ophaalden in een mooie auto. Samen met zijn gezin reed hij naar de Pannenkoekenclub, volgens velen het beste pannenkoekenrestaurant van Nederland. Kyan genoot zichtbaar — al zei hij met een brede lach dat zijn opa toch écht de allerlekkerste pannenkoeken maakt.
Ontvangst bij ADO Den Haag Na de lunch ging het feest verder richting het stadion van ADO Den Haag, waar die avond op 25 oktober 2025 de wedstrijd tegen FC Den Bosch op het programma stond. Bij aankomst stond mascotte Storky hem al op te wachten met een gesigneerde bal en een echt ADO-shirt. Kyan straalde van oor tot oor toen hij de tribune op liep om samen met zijn familie de wedstrijd te bekijken.
De wedstrijd ADO Den Haag begon sterk en zette het stadion al snel op z’n kop met twee mooie doelpunten in de eerste helft. In de rust mocht Kyan het veld op om een ereronde te lopen — een bijzonder moment dat hij zichtbaar trots beleefde. Na rust werd het nog even spannend toen Den Bosch dichterbij kwam, maar ADO hield stand en won uiteindelijk met 2-1. Kyan juichte uitbundig mee met de overwinning en genoot van elke minuut.
Een dag vol hoogtepunten Na afloop mocht hij nog even naar de spelerstunnel, waar hij verschillende spelers ontmoette, handtekeningen verzamelde en natuurlijk op de foto ging. Moe maar dolgelukkig stapte Kyan samen met zijn gezin weer in de auto naar huis. Onderweg zei hij wel drie keer:
“Ik vond het zó leuk vandaag!” Een dag vol glimlachen, trots en mooie herinneringen — precies waar FC Robinstijn het voor doet.
Teun woont samen met zijn gehandicapte broertje Dies en moeder Inge in Nederweert. Dit is niet makkelijk want heel veel zorg en aandacht gaat naar broertje Dies. Eerder dit jaar is Teun zijn vader verloren. Dit heeft een enorme impact (gehad) op Teun en zijn gezin.
12 oktober 2025, de dag van de wens van Teun Rijken uit Nederweert-Eind. Om 14 uur werd hij opgehaald door vrijwilliger Peter, met een prachtige elektrische BMW. Hij mocht op pad met zijn moeder, opa en neefje Mathis. Teun was stil van de auto en voelde zich een echte VIP! Ook kreeg hij hier de tweede verrassing, een videoboodschap van Denzel Dumfries die hem uitnodigde voor de wedstrijd!
De voorspelling van Teun voor de wedstrijd is 4-2 voor het Nederlands elftal.
Na een autorit, konden ze de auto parkeren bij het JAZ Hotel. Dichter bij het stadion kon bijna niet. Wat een geluk!
Teun genoot van een heerlijke hamburger bij Jinso in Amsterdam, waar hij ook verrast werd met een shirt van zijn favoriete speler, Virgil van Dijk! De Liverpool-fan werd ook nog verrast met een videoboodschap van Ryan Gravenberch die Teun beloofde extra zijn best te doen!
In het stadion aangekomen, kwamen Snelle en Zoë Livay het veld op om een liedje te zingen en toen klonk het startsein. Tijdens de wedstrijd keek Teun zijn ogen uit. Het was de eerste keer in een voetbalstadion. Uiteindelijk werd het niet de voorspelde 4-2, maar werd het 4-0. Teun had het aantal goals van de oranjeleeuwen goed ingeschat!